Հղի Բեյոնսեին քանդակել են պանրից
ԵՐԵՎԱՆ, 30 ՄԱՐՏԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Քանդակագործ Դեւիդ Բրեդլին պանրից ստեղծել Է ամերիկացի երգչուհի Բեյոնսեի արձանը: Ինչպես մարտի 30-ին հայտնել Է The Telegraph-ը, քանդակը հատուկ ստեղծվել Է պանրի եւ գինու փառատոնի առթիվ, որն ապրիլի 1-ին անցկացվելու Է Լոնդոնում, տեղեկացնում Է «Արմենպրես»-ը:
«Բրի-յոնսեի» պատրաստման համար օգտագործվել Է 20 կիլոգրամ չեդերա:
Քանդակը կրկնում Է այն լուսանկարը, որն արտիստուհին փետրվարին զետեղել Էր իր Instagram-ում: Լուսանկարում հղի Բեյոնսեն ներքնազգեստով եւ շղարշով նստած Է ծաղիկներից պատրաստված կոմպոզիցիայի ֆոնին: Կադրին կից գրության մեջ երգչուհին բաժանորդներին պատմել Է, որ իր ամուսնու՝ Ջեյ Զիի հետ միասին երկվորյակների Է սպասում:
Լուսանկարը շատ մեծ ժողովրդականություն Է ձեռք Է բերել եւ առաջին ութ ժամվա ընթացքում հավաքել Է 6,6 մլն լայք (մարտի 30-ի տվյալներով՝ ավելի քան 10,8 միլիոն):

Беременную Бейонсе вылепили из сыра
Скульптор Дэвид Брэдли создал из сыра статую американской певицы Бейонсе. Как сообщает в четверг, 30 марта, The Telegraph, изваяние было создано специально к фестивалю сыра и вина, который пройдет в Лондоне в субботу.
На изготовление «Бри-йонсе» ушло около 20 килограммов чеддера,сообщает Арменпресс со ссылкой на Lenta.ru.
Скульптура повторяет снимок, который артистка выложила в своем Instagram в феврале. На фото беременная Бейонсе в нижнем белье и вуали сидит на фоне композиции из цветов. В подписи к кадру исполнительница рассказала подписчикам, что вместе со своим мужем Джей-Зи ждет близнецов. Фотография обрела огромную популярность и за первые восемь часов собрала 6,6 миллиона лайков (по данным на 30 марта — более 10,8 миллиона).