Նախագահ Սարգսյանը հեռախոսազրույց է ունեցել «Հայաստան» դաշինքի առաջնորդ, ՀՀ երկրորդ նախագահ Քոչարյանի հետ
Նախագահ Սարգսյանը հեռախոսազրույց է ունեցել «Հայաստան» դաշինքի առաջնորդ,
ՀՀ երկրորդ նախագահ Քոչարյանի հետ
ԵՐԵՎԱՆ, 22 ՀՈՒՆԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Հայաստանի Հանրապետության նախագահ Արմեն Սարգսյանը հեռախոսազրույց է ունեցել «Հայաստան» դաշինքի առաջնորդ, Հայաստանի երկրորդ նախագահ Ռոբերտ Քոչարյանի հետ:
Ինչպես «Արմենպրես»-ին տեղեկացրին Հայաստանի Հանրապետության նախագահի աշխատակազմի հասարակայնության հետ կապերի վարչությունից, նախագահ Սարգսյանը շնորհավորել է Ռոբերտ Քոչարյանին խորհրդարանական ընտրություններում նրա ղեկավարած դաշինքի՝ խորհրդարան անցնելու առթիվ և մաղթել արդյունավետ գործունեություն՝ ի նպաստ Հայաստանի Հանրապետության:

President Sarkissian holds phone conversation with head of Armenia Alliance, 2nd President of Armenia Robert Kocharyan
President Sarkissian holds phone conversation with head of Armenia Alliance, 2nd President of
Armenia Robert Kocharyan
YEREVAN, JUNE 22, ARMENPRESS. President of Armenia Armen Sarkissian held a phone conversation with the leader of ‘'Armenia Alliance'', 2nd President of Armenia Robert Kocharyan.
As ARMENPRESS was informed from the press service of the President’s Office, President Sarkissian congratulated Robert Kocharyan for the political force led by him has entered the parliament and wished him productive activities for the benefit of the Republic of Armenia.