ՀՀ անվտանգության խորհրդի քարտուղարը հանդիպել է Եվրոպական հանձնաժողովի նախագահի աշխատակազմի ղեկավար հետ
ԵՐԵՎԱՆ, 10 ՆՈՅԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Բրյուսել աշխատանքային այցի ընթացքում ՀՀ անվտանգության խորհրդի քարտուղար Արմեն Գրիգորյանը հանդիպել է Եվրոպական հանձնաժողովի նախագահի աշխատակազմի ղեկավար Բյորն Զայբերտի հետ:
Ինչպես «Արմենպրես»-ին տեղեկացրին ՀՀ անվտանգության խորհրդի գրասենյակից, քննարկվել է ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանի և ԵՀ նախագահ Ուրսուլա ֆոն դեր Լեյենի հանդիպման ընթացքում ձեռք բերված պայմանավորվածությունների իրականացման ընթացքը:

Секретарь Совета безопасности Армении провел встречу с главой администрации председателя Еврокомиссии
В ходе рабочего визита в Брюссель секретарь Совета безопасности Армении Армен Григорян встретился с главой администрации председателя Еврокомиссии Бьорном Зайбертом.
Как сообщили Арменпресс в пресс-службе аппарата Совета безопасности, был обсужден ход реализации договоренностей, достигнутых в ходе встречи премьер-министра Армении Никола Пашиняна и председателя Европейской комиссии Урсулы фон дер Ляйен.