Ադրբեջանի պաշտպանության նախարարությունը հերթական
ԵՐԵՎԱՆ, 15 ՕԳՈՍՏՈՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ։ Ադրբեջանի պաշտպանության նախարարությունը հերթական ապատեղեկատվությունն է տարածել: «Արմենպրես»-ն այս մասին տեղեկանում է ՀՀ պաշտպանության նախարարության տարածած հաղորդագրությունից:
«Ադրբեջանի պաշտպանության նախարարության տարածած հաղորդագրությունն այն մասին, թե իբր ՀՀ ԶՈՒ ստորաբաժանումները օգոստոսի 15-ին՝ ժամը 18:05-ի սահմաններում, կրակ են բացել սահմանագոտու արևելյան հատվածում տեղակայված ադրբեջանական դիրքերի ուղղությամբ, հերթական ապատեղեկատվությունն է»,- նշված է ՀՀ ՊՆ-ի հաղորդագրության մեջ:

YEREVAN, AUGUST 15, ARMENPRESS. The Azerbaijani Defense Ministry has released more disinformation, the Armenian Defense Ministry warned Tuesday evening.
The Armenian Defense Ministry said that Azerbaijan has again falsely accused Armenia of opening fire.
“The statement issued by the MoD of Azerbaijan as if the units of the Armed Forces of Armenia fired against the Azerbaijani combat outposts located in the eastern part of the border on August 15, at around 6:05 p.m., is another disinformation,” reads the statement issued by the Armenian Defense Ministry.