Արցախի Նախագահն ընդունել է ԵՊՀ մի խումբ դասախոսների եւ ուսանողների
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, 20 ՀՈԿՏԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանը հոկտեմբերի 20-ին ընդունել է Երեւանի պետական համալսարանի մի խումբ դասախոսների եւ ուսանողների:
Ինչպես «Արմենպրես»-ին տեղեկացրին Արցախի Հանրապետության Նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից, ջերմ եւ անմիջական մթնոլորտում արծարծվել են Արցախի պետականաշինությանը, ներքին եւ արտաքին քաղաքականությանը, տարածաշրջանային զարգացումներին վերաբերող մի շարք հարցեր:
Նախագահը գոհունակությամբ նշել է, որ Երեւանի պետական համալսարանի դասախոսների եւ ուսանողների հետ հանդիպումները կրում են պարբերական բնույթ՝ դրանք որակելով հետաքրքիր ու պահանջված:

YEREVAN, OCTOBER 20, ARMENPRESS. President of Artsakh Republic (NKR) Bako Sahakyan received a group of lecturers and students of the Yerevan State University on October 20.
As “Armenpress” was informed from the press service of Artsakh President’s Office, a range of issues related to the state building process in Artsakh, its domestic and foreign policies, regional developments were touched upon in a warm and immediate atmosphere.
The President noted with satisfaction that meetings with the staff and students of the Yerevan State University takes place in a periodic manner considering them interesting and demanded.