Սքառլեթ Յոհանսոնը պատմել Է, թե ինչի մասին Է «Սեւազգեստ այրին» ֆիլմը
ԵՐԵՎԱՆ, 28 ՆՈՅԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Սքառլեթ Յոհանսոնը պատմել Է «Սեւազգեստ այրին» ֆիլմի սյուժեի մանրամասների մասին, որում խաղացել Է գլխավոր դերը: Այդ մասին, ինչպես տեղեկացնում Է «Արմենպրես»-ը, հայտնել Է Collider-ը:
«Այս ֆիլմը ներման մասին Է,-պատմել Է Սքառլեթ Յոհանսոնը,-եւ ֆիլմ՝ ընտանիքի մասին: Ըստ իս, մենք հաճախ ենք անցումային շրջաններ ունենում կյանքում «…» Կարծում եմ, որ «Սեւազգեստ այրին» ֆիլմում ցուցադրված Է հերոսի իսկական ճգնաժամը, նա իրեն բազմաթիվ հարցեր Է տալիս այն մասին, թե հատկապես ինչ Է իրենից ներկայացնում եւ ինչից Է բաղկացած իր կյանքը: Նրան հաջողվում Է իր մեջ այսպես կոչված վերաբեռնում իրականացնել եւ դառնալ ավելի ուժեղ ու ինքնավստահ կին: Դա նրա ուղին Է»:
Ժապավենը նվիրված Է «Սեւազգեստ այրիին»՝ հատուկ գործակալ Նատաշա Ռոմանոֆին: Մնացած գործող անձինք երկրորդական դերերում են: Կինոնկարի պրեմիերան պլանավորված Է 2020 թվականի մայիսի 1-ին:
Գործողությունը տեղի Է ունենում «Ամերիկայի կապիտան. քաղաքացիական պատերազմի» եւ «Վրիժառուներ. անվերջության պատերազմի» իրադարձությունների միջեւ, հաղորդել Է ՌԻԱ Նովոստին:

Скарлетт Йоханссон рассказала, о чем фильм "Черная вдова"
Скарлетт Йоханссон поделилась подробностями сюжета фильма "Черная вдова", в котором сыграла главную роль. Как передает Арменпресс, об этом  сообщает Collider.
"Это фильм о всепрощении, - рассказала Скарлетт Йоханссон, — и фильм о семье. По-моему, у нас часто бывают переходные периоды в жизни <…> Я думаю, что в "Черной вдове" показан настоящий кризис персонажа, она задает себе много вопросов, о том, что именно собой представляет и из чего состоит ее жизнь. Ей удается устроить себе так называемую перезагрузку и стать более основательной и уверенной в себе женщиной. Это ее путь".
Лента посвящена "Черной вдове", спецагенту Наташе Романофф. У остальных персонажей — второстепенные роли.
Премьера картины запланирована на 1 мая 2020 года. Действие происходит между событиями "Капитана Америки: Гражданская война" и "Мстителями: Война бесконечности".