«Քաղաքացիական պայմանագիր» կուսակցությունը երեկոյան Երևանում քայլերթ կիրականացնի
ԵՐԵՎԱՆ, 16 ՀՈՒՆԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: «Քաղաքացիական պայմանագիր» կուսակցությունը հունիսի 16-ին քայլերթ կիրականացնի Երևան քաղաքում:
«Արմենպրես»-ի հաղորդմամբ՝ այս մասին ՀՀ վարչապետի պաշտոնակատար, ՔՊ կուսակցության ընտրական ցուցակը գլխավորող Նիկոլ Փաշինյանը հայտնեց Սյունիքի մարզում:
«Մեկնարկը կտրվի ժամը 19:00-ին Զեյթուն վարչական շրջանում: Մեր սիրելի երևանցիներին, զեյթունցիներին հրավիրում եմ այդ հանդիպմանը»,- նշեց Փաշինյանը:
Անդրադառնալով հունիսի 20-ին կայանալիք արտահերթ խորհրդարանական ընտրություններին՝ նա հորդորեց բոլորին անպայման մասնակցել և քվեարկել իրենց օգտին:

Civil Contract party to hold march in Yerevan June 16 in the evening
YEREVAN, JUNE 16, ARMENPRESS. The Civil Contract party led by caretaker Prime Minister of Armenia Nikol Pashinyan will hold a march in Yerevan today in the evening.
“It will launch at 19:00 in Zeytun administrative district. I invite our beloved residents of Yerevan, Zeytun to that meeting”, Pashinyan said during the party’s pre-election campaign in Syunik province.
Talking about the June 20 snap parliamentary elections, he urged everyone to definitely participate in the elections and vote in their favor.