Հայկական Zangi-ն Հարավային Ամերիկայի տարածաշրջանում մեսենջերների շարքում 4-րդ տեղում է
ԵՐԵՎԱՆ, 6 ՓԵՏՐՎԱՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Տեքստային հաղորդագրությունների, բարձր որակի տեսազանգերի և աուդիոզանգերի հնարավորություն ունեցող հայկական Zangi հավելվածը Հարավային Ամերիկայի տարածաշրջանում առաջ է անցել Signal-ից և Viber-ից:
«Արմենպրես»-ի հաղորդմամբ՝ այս մասին «ֆեյսբուք»-ի իր էջում կատարած գրառման միջոցով հայտնել է Zangi-ի հիմնադիր և գլխավոր գործադիր տնօրեն Վահրամ Մարտիրոսյանը։
«Zangi-ն ամբողջ Հարավային Ամերիկայում՝ Մեքսիկայից մինչև Արգենտինա, մեսենջերների մեջ դուրս է եկել 4-րդ տեղը։ Whatsapp, Telegram, Messenger, Zangi։ Այս ռեգիոնում մենք արդեն առաջ ենք անցել Signal-ից և Viber-ից։
Մենք աճում ենք նաև Հյուսիսային Ամերիկայում, արաբական աշխարհում և Ասիական տարածաշրջանում»,- գրել է նա։

Armenian Zangi ranks 4th among messengers in the South American region
YEREVAN, FEBRUARY 6, ARMENPRESS. Armenian app Zangi, which offers text messages, high-quality video calls and audio calls, has surpassed Signal and Viber in the South American region, Zangi CEO Vahram Martirosyan announced.
"Zangi has reached the 4th place among messengers across South America, from Mexico to Argentina. Whatsapp, Telegram, Messenger, Zangi. We have already surpassed Signal and Viber in this region. We are also growing in North America, the Arab world and Asia,” Zangi founder and CEO Vahram Martirosyan said on social media.