Քիմ Քարդաշյանն ու Քանյե Ուեսթը գալիս են Հայաստան երեխա որդեգրելու
ԵՐԵՎԱՆ, 8 ՆՈՅԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Հոլիվուդյան հեռուստաաստղ Քիմ Քարդաշյանն ու նրա ամուսինը՝ ռեփեր Քանյե Ուեսթը որոշել են Հայաստանից տղա երեխա որդեգրել: Ինչպես հաղորդում է «Արմենպրես»-ը, այս մասին հայտնում է Mirror պարբերականը:
«Նրանք կապվել են Հայաստանում գործող մի մանկատան հետ, որն այցելել էին երեք տարի առաջ: Նրանք նախատեսում են առաջիկա շաբաթների ընթացքում կրկին այցելել այնտեղ»,- անանուն աղբյուրն ասել է Heat World ամսագրին: Նա հիշեցրել է, որ Քիմի հոր՝ Ռոբերտի ընտանիքը հայկական էր, ուստի բնական է, որ աստղային զույգը որոշել է երեխա որդեգրել հենց այդ երկրից: «Քիմը շատ է սիրում հորը, և կցանկանա ունենալ փոքր տղա, ով կհիշեցնի նրան հոր մասին»,- ասել է նա:
Աղբյուրի համոզմամբ՝ զույգն արդեն որոշել է, թե ինչ անուն է տալու Հայաստանից որդեգրվող երեխային: «Նրանք արդեն որոշել են երեխային անվանել Սեմ՝ Քիմի ապուպապի՝ Սաղաթել Քարդաշովի պատվին, ով հետագայում՝ ԱՄՆ տեղափոխվելուց հետո անունը փոխել էր՝ դարձնելով Սեմ Քարդաշյան:
Նշենք, որ զույգն արդեն երեք երեխա ունի՝ Նորթը, Սեյնթը և Չիկագոն: Վերջին երեխային՝ Չիկագոյին, զույգն ունեցել էր սուրոգատ մոր օգնությամբ, քանի որ բժիշկներն այլևս արգելել են Քիմ Քարդաշյանին սեփական ուժերով երեխա ունենալ:

Ким Кардашьян и Канье Уэст планируют усыновить ребенка из Армении
Звезда реалити-шоу армянского происхождения Ким Кардашьян и ее муж рэпер Канье Уэст планируют усыновить ребенка из Армении. Как передает Арменпресс, об этом сообщает издание Mirror.
«Они связались с одним из детских домов в Армении, где были три года назад. В ближайшие несколько недель они планируют снова туда поехать», - сообщил изданию Heat World источник, знакомый с семейством Кардашьян.
Источник напомнил, что семья отца Ким Роберта была армянской, поэтому вполне естественно, что звездная пара решила усыновить ребенка из этой страны. «Ким любила своего отца и хочет иметь маленького мальчика, который напомнит ей об отце», - сказал он.
По словам источника, пара уже решила, какое имя даст усыновленному ребенку из Армении. «Они уже решили назвать ребенка Сэмом в честь прадеда Ким - Сагатела Кардашова, который позже сменил свое имя на Сэма Кардашьяна после переезда в Соединенные Штаты”», - отмечает источник.
Отметим, что у пары уже трое детей - Норд, Сейнт и Чикаго. Последний ребенок - Чикаго, родился с помощью суррогатной матери, потому что врачи запретили Ким рожать детей.