Կես գին բոլորին և մինչև 15 000 դրամ բոնուս՝ նոր հաճախորդներին. IDBank
ԵՐԵՎԱՆ, 6 ՄԱՐՏԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ։ IDBank-ի վճարային քարտերն արդեն ոչ միայն լավագույն գործիքն են անկանխիկ վճարումների համար, այլև Ձեր ամենաշահավետ ընտրությունն են․ Բանկը հայտարարում է բացառիկ արշավ, որի շրջանակում զեղչվում են ամենապահանջված ու սիրված քարտատեսակները, իսկ նոր հաճախորդներին ևս մեկ հաճելի անակնկալ է սպասվում։ «Արմենպրես»-ին այս մասին տեղեկացրին IDBank-ից:
Եվ այսպես, մարտի 6-ից մինչև հունիսի 6-ն ընկած ժամանակահատվածում պատվիրե՛ք IDBank-ի Travel պլատինում դասի քարտը, Visa Gold և Mastercard Gold քարտերից ցանկացածը և ստացե՛ք բացառիկ՝ 50% զեղչ առաջին տարվա սպասարկման վճարի համար։
Ընդ որում՝ առաջարկը գործում է քարտը պատվիրելու բոլոր ուղիների վրա, այսինքն՝ Idram&IDBank հավելվածով, Բանկի պաշտոնական կայքով, IDBanking.am, banking.idram.am առցանց հարթակներով, ինչպես նաև անմիջապես Բանկի մասնաճյուղում։
Նոր հաճախորդների կամ դեռ չսինքրոնացված հաճախորդների համար էլ ավելի գրավիչ նորություն ունենք․ շտապե՛ք դառնալ Բանկի հաճախորդ ու սինքրոնացնել Իդրամի և Բանկի հաշիվներն Idram&IDBank հավելվածում, հավելվածով կամ IDBanking.am հարթակով պատվիրե՛ք ակցիայի շրջանակում զեղչված քարտերը և ստացե՛ք welcome-բոնուս idplus-ի նվեր-քարտերի տեսքով․
• Travel քարտը պատվիրելու դեպքում՝ 10 000 դրամի չափով,
• Visa Gold և Mastercard Gold քարտատեսակները պատվիրելու դեպքում՝ 5 000 դրամի չափով:
Ի դեպ՝ IDBank-ի Travel քարտը բացառիկ ֆինանսական գործիք է, որով Դուք հասանելիություն եք ստանում լավագույն առաջարկներին՝ սկսած վճարումների դիմաց քեշբեքերից մինչև ճամփորդության ժամանակ արտոնյալ սպասարկում։ Travel քարտի բոլոր առավելություններին կարող եք ծանոթանալ՝ անցնելով հղումով։

Half price for everyone and up to AMD 15.000 welcome bonus for new customers- IDBank
YEREVAN, MARCH 6, ARMENPRESS. IDBank payment cards are not only the best tool for cashless payments, but also your most profitable choice: The Bank announces an exclusive campaign, in the frames of which the most demanded and popular card types are discounted, and another pleasant surprise awaits for new customers, IDBank said in a statement.
And so, between March 6th and June 6th, order IDBank's platinum class Travel card, any of Visa Gold and Mastercard Gold cards and get an exclusive 50% discount on the first year's service fee.
Moreover, the offer applies to all channels of ordering the card, i.e. through the Idram&IDBank app, the Bank's official website, IDBanking.am, banking.idram.am online platforms, as well as directly at the Bank's branch.
We have even more attractive news for new customers or the ones who haven't been synchronized yet: hurry up to become a client of the Bank and synchronize the accounts of Idram and the Bank in the Idram&IDBank app, order the discounted cards through the app or the IDBanking.am platform and receive a welcome bonus in the form of idplus gift cards:
• In case of ordering the Travel card, in the amount of AMD 10,000,
• In case of ordering Visa Gold and Mastercard Gold cards, in the amount of AMD 5,000.
By the way, the IDBank Travel card is an exclusive financial tool that gives you access to the best offers, from cashbacks for payments to privileged service during travel. You can get acquainted with all the advantages of the Travel card by following the link.
You can get acquainted with all the conditions of the campaign “Half price for everyone” in detail here.