Դավիթ Տոնոյանն Աֆղանստանի «Քեմփ Մարմալ» ռազմաբազայում ծանոթացել է հայ խաղաղապահների ծառայության պայմաններին
Դավիթ Տոնոյանն Աֆղանստանի «Քեմփ Մարմալ» ռազմաբազայում ծանոթացել է հայ
խաղաղապահների ծառայության պայմաններին
ԵՐԵՎԱՆ, 21 ՆՈՅԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Հայաստանի Հանրապետության պաշտպանության նախարարի պաշտոնակատար Դավիթ Տոնոյանն Աֆղանստանի «Քեմփ Մարմալ» ռազմաբազայում ծանոթացել է հայ խաղաղապահների ծառայության պայմաններին:
Ինչպես հաղորդում է «Արմենպրես»-ը, ՀՀ ՊՆ մամուլի խոսնակ Արծրուն Հովհաննիսյանը «Ֆեյսբուք»-ի իր էջում տեսանյութ է հրապարակել, որում ՀՀ պաշտպանության նախարարի պաշտոնակատարը զրուցում է հայ խաղաղապահների հետ,  ծանոթանում նրանց  ծառայության  պայմաններին:

Acting defense minister gets acquainted with service conditions of Armenian peacekeepers in Afghanistan’s Camp Marmal military base
Acting defense minister gets acquainted with service conditions of Armenian peacekeepers in
Afghanistan’s Camp Marmal military base
YEREVAN, NOVEMBER 21, ARMENPRESS. Acting defense minister of Armenia Davit Tonoyan visited the Camp Marmal military base in Afghanistan where he got acquainted with the service conditions of the Armenian peacekeepers, reports Armenpress.
Defense ministry spokesperson Artsrun Hovhannisyan posted a video on Facebook where the acting minister talks to the Armenian peacekeepers and gets acquainted with their service conditions.