Հայաստան Մ-21 - Ուկրաինա Մ-21 հանդիպումը հետաձգվել է
ԵՐԵՎԱՆ, 4 ՄԱՐՏԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Արմավիրում մարտի 24-ին պետք է կայանար ՈՒԵՖԱ Եվրոպայի մինչև 21 տարեկանների առաջնության որակավորման փուլի H խմբի յոթերորդ մրցափուլի Հայաստան Մ-21 - Ուկրաինա Մ-21 հանդիպումը:  Ուկրաինայում տիրող իրավիճակից ելնելով՝ ՈՒԵՖԱ-ն որոշում է կայացրել հետաձգել հանդիպումն անորոշ ժամկետով։
«Արմենպրես»-ին այս մասին հայտնեցին Հայաստանի ֆուտբոլի ֆեդերացիայից:
Հանդիպման անցկացման նոր ամսաթվի վերաբերյալ կլինի հավելյալ տեղեկատվություն
Տեղեկացնենք, որ ՈՒԵՖԱ Եվրոպայի մինչև 21 տարեկանների առաջնության որակավորման փուլի H խմբի ութերորդ մրցափուլի Սերբիա Մ-21 - Հայաստան Մ-21 հանդիպումը կկայանա մարտի 29-ին՝ սերբական Բաչկա Տոպոլա քաղաքում

YEREVAN, MARCH 4, ARMENPRESS. UEFA European U-21 championship qualifying round Matchday 7 match between Armenia U-21 and Ukraine U-21 was to be held in Armavir on March 24.
Due to the situation in Ukraine, UEFA has decided to postpone the match. The new date of the match will be announced in April, the Football Federation of Armenia said.
UEFA European U-21 championship qualifying round Matchday 8 match between Serbia U-21 and Armenia U-21will take place as planned on March 29 in Bačka Topola, Serbia.