Նոր, ներկայանալի հեռախոս` ձեռքբերման շահավետ պայմաններով. Ucom-ն առաջարկում է 2024-ը դիմավորել նոր հեռախոսով
Նոր, ներկայանալի հեռախոս` ձեռքբերման շահավետ պայմաններով. Ucom-ն
առաջարկում է 2024-ը դիմավորել նոր հեռախոսով
ԵՐԵՎԱՆ, 6 ԴԵԿՏԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Ucom կապի ազգային օպերատորն Ամանորին ընդառաջ ներկայացնում է շահավետ նոր առաջարկ: 2023թ. դեկտեմբերի 5-ից մինչև 2024 թ. հունվարի 31-ը Ucom-ից հնարավոր է ձեռք բերել Samsung Galaxy A54 սմարթֆոնն ու օգտվել մի շարք առավելություններից: «Արմենպրես»-ին այս մասին տեղեկացրին Ucom ընկերությունից։
«Ucom-ը մեր հաճախորդներին լավագույն հնարավորություններից մեկն է ընձեռում: Samsung Galaxy A54 սմարթֆոնը հրաշալի հնարավորություն կստեղծի օգտվել որակյալ կապից ու ինտերնետից, լինել անխափան կապի մեջ ձեր հարազատների, ընկերների հետ»,- նշել է Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:
Ամսական վճարելով ընդամենը 4580 դրամ՝ հաճախորդները կարող են ձեռք բերել Samsung Galaxy A54 128GB սմարթֆոնը և ստանալ Samsung ապրանքանիշի արագ լիցքավորիչ, ինչպես նաև Level Up 1800 կանխավճարային փաթեթ՝ առաջին ամիսն անվճար: Ապառիկ գնման դեպքում գործում են հատուկ պայմաններ՝ 0% տոկոսադրույք,  0% սպասարկման վճար, 0% կանխավճար, որի շնորհիվ գնորդները կխնայեն 19 590 դրամ: Սմարթֆոնը ջրակայուն է, ունի Super AMOLED գերամուր էկրան, որով գույները արտապատկերվում են վառ երանգներով, և Multi-տեսախցիկներ, ինչը հնարավոր է դարձնում բաց չթողնել ու ֆիքսել կարևոր պահերը:

YEREVAN, DECEMBER 6, ARMENPRESS. Ucom, the national telecom operator, unveils an enticing offer for the New Year. From December 5, 2023, until January 31, 2024, customers can avail themselves of the Samsung Galaxy A54 smartphone from Ucom, packed with a range of benefits, Ucom said.
“Ucom offers our customers a great opportunity. The Samsung Galaxy A54 smartphone will allow them to enjoy top-notch communication and Internet access, as well as stay connected with family and friends,” stated Ucom's Director General, Ralph Yirikian.
For just 4,580 AMD per month, customers can own a 128 GB Samsung Galaxy A54 smartphone and receive a Samsung fast charger, along with a free Level Up 1800 prepaid package for the initial month.
The installment plan offers special terms: 0% interest rate, 0% service fee, and 0% advance payment, allowing customers to save 19,590 AMD. This smartphone is waterproof, equipped with an ultra-resistant Super AMOLED screen that reproduces vivid colors, and a multi-camera setup ensuring you capture and preserve essential moments.
Additionally, the smartphone is available for purchase at its full price of 164,900 AMD.
Ucom is the fastest fixed and mobile services provider in Armenia. The company is the absolute leader of the local IPTV and fixed internet market, as well as occupies the key position on the Armenian mobile internet market. At Ucom, customers can explore top-notch smart technologies and solutions both at the showrooms and on the online store, with available cash and credit payment options.