Բարեգործական ընթրիք. «Հաջողակ կին գործարարների աջակցությունը սկսնակ կին գործարարներին»
ԵՐԵՎԱՆ, 27 ՄԱՐՏԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ։ «Իմ քայլը» բարեգործական հիմնադրամը նախաձեռնում է «Հաջողակ կին գործարարների աջակցությունը սկսնակ կին գործարարներին» բարեգործական ընթրիք, որից ստացված ամբողջ հասույթն ուղղվելու է ՀՀ մարզերում գործունեություն ծավալող սկսնակ կին գործարարներին:
Ինչպես «Արմենպրես»-ը տեղեկանում է Հիմնադրամի տարածած հաղորդագրությունից, բարեգործական ընթրիքը տեղի կունենա ապրիլի 14-ին «ԱրմԱս» գինու գործարանում: Երեկոյի հյուրերի համար զբոսավարի ուղեկցությամբ կկազմակերպվի շրջայց գործարանի արտադրական տարածքում.      սկսնակ կին գործարարների արտադրանքների ցուցահանդես-վաճառք:
Ընթրիքը կուղեկցվի ETHNO COLORS բենդի էթնիկ հայկական և ժամանակակից պարային կատարումներով, կայացած և սկսնակ կին գործարարների ելույթներով, վիճակահանությամբ կխաղարկվեն նվերներ:
Ընթրիքին մասնակցելու համար անհրաժեշտ է գնել տոմս: Մեկ տոմսի արժեքը՝ 1 մլն ՀՀ դրամ, որը կփոխանցվի ՀՀ մարզերում գործունեություն ծավալող որևէ սկսնակ կին գործարարի:
Invitation arm.jpg (2.45 MB)
Տեղերը սահմանափակ են: Հիմնադրամից խնդրում են տոմսերը ձեռք բերել մինչև ապրիլի 10-ը:
Տոմսերը ձեռք բերելու համար զանգահարել 044 444 761 հեռախոսահամարով կամ նամակ գրել info@mystep.foundation էլեկտրոնային հասցեին:

Благотворительный ужин «Поддержка успешных женщин-предпринимателей начинающим женщинам-предпринимателям»
Благотворительный ужин «Поддержка успешных женщин-предпринимателей
начинающим женщинам-предпринимателям»
Благотворительный фонд «Мой шаг» инициирует благотворительный ужин «Поддержка успешных женщин-предпринимателей начинающим женщинам-предпринимателям», все доходы от которого будут направлены начинающим женщинам-предпринимателям, работающим в регионах Армении.
Как передает «Арменпресс», со ссылкой на сообщение фонда, благотворительный ужин состоится 14 апреля на винном заводе «Армас». Для гостей вечера в сопровождении гида будет организована экскурсия по производственной зоне завода, выставка-продажа изделий начинающих женщин-предпринимателей.
Ужин будет сопровождаться исполнением этнических армянских и современных танцев группы ETHNO COLORS, выступлениями состоявшихся и начинающих женщин-предпринимателей, розыгрышем подарков.
Invitation rus.jpg (2.56 MB)
Стоимость одного билета - 1 миллион драмов РА, выручка будет передана начинающим женщинам-предпринимателям, осуществляющим деятельность в районах РА.
Места ограничены. Фонд просят приобрести билеты до 10 апреля.
Чтобы приобрести билет, позвоните по телефону 044 444 761 или напишите письмо на адрес info@mystep.foundation