Բարեգործական ընթրիք. «Հաջողակ կին գործարարների աջակցությունը սկսնակ կին գործարարներին»
ԵՐԵՎԱՆ, 27 ՄԱՐՏԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ։ «Իմ քայլը» բարեգործական հիմնադրամը նախաձեռնում է «Հաջողակ կին գործարարների աջակցությունը սկսնակ կին գործարարներին» բարեգործական ընթրիք, որից ստացված ամբողջ հասույթն ուղղվելու է ՀՀ մարզերում գործունեություն ծավալող սկսնակ կին գործարարներին:
Ինչպես «Արմենպրես»-ը տեղեկանում է Հիմնադրամի տարածած հաղորդագրությունից, բարեգործական ընթրիքը տեղի կունենա ապրիլի 14-ին «ԱրմԱս» գինու գործարանում: Երեկոյի հյուրերի համար զբոսավարի ուղեկցությամբ կկազմակերպվի շրջայց գործարանի արտադրական տարածքում.      սկսնակ կին գործարարների արտադրանքների ցուցահանդես-վաճառք:
Ընթրիքը կուղեկցվի ETHNO COLORS բենդի էթնիկ հայկական և ժամանակակից պարային կատարումներով, կայացած և սկսնակ կին գործարարների ելույթներով, վիճակահանությամբ կխաղարկվեն նվերներ:
Ընթրիքին մասնակցելու համար անհրաժեշտ է գնել տոմս: Մեկ տոմսի արժեքը՝ 1 մլն ՀՀ դրամ, որը կփոխանցվի ՀՀ մարզերում գործունեություն ծավալող որևէ սկսնակ կին գործարարի:
Invitation arm.jpg (2.45 MB)
Տեղերը սահմանափակ են: Հիմնադրամից խնդրում են տոմսերը ձեռք բերել մինչև ապրիլի 10-ը:
Տոմսերը ձեռք բերելու համար զանգահարել 044 444 761 հեռախոսահամարով կամ նամակ գրել info@mystep.foundation էլեկտրոնային հասցեին:

YEREVAN, MARCH 27, ARMENPRESS. The “MY STEP” Charitable Foundation is organizing the “Successful Businesswomen Support Novice Women Entrepreneurs” charity dinner, the proceeds of which will go to novice women entrepreneurs doing business in the provinces of the Republic of Armenia.
According to a press release from the Foundation, the charity dinner will take place at ArmAs Winery, on April 14. Accompanied by a guide, the guests of the evening will tour the production units of the winery, there will be an exhibition-sale of the products of novice women entrepreneurs.
The dinner will feature performances of Armenian ethnic and modern dances by ETHNO COLORS band, speeches by successful and novice women entrepreneurs, there will also be a prize draw.
Those who wish to attend the dinner must purchase a ticket, which costs AMD 1,000,000. The amount will be transferred to a novice woman entrepreneur doing business in the provinces of the Republic of Armenia.